İş Ortağımız Bilişim AŞ, SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’ında! - Öner Bilişim
Demo Talep Edin

İş Ortağımız Bilişim AŞ, SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’ında!

Öner Bilişim olarak İnsan Kaynakları, Kurumsal Kaynak Planlaması ve İş Zekası ürünlerini sunduğumuz Bilişim AŞ, SAHA İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda katılımcı olarak yerini alacak.

Bilişim AŞ’nin, yerli ve milli yazılımları ile Savunma Sanayi sektöründeki çalışmaları hakkında bilgi almak ve ürünlerini daha yakından incelemek için tüm katılımcıları 10 -13 Kasım 2021 tarihlerindeki İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlecek fuarda buluşmaya davet ediyoruz.

Öner Bilişim olarak sunduğumuz BilişimHR, BilişimERP ve BilişimBI ürünleri Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi  ile birlikte kamu ve özel sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yeni nesil insan kaynakları, kurumsal kaynak planlaması ve iş zekası çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya sağladığımız çözümleri buradan inceleyebilirsiniz.

Bilişim AŞ Kimdir?

Bilişim AŞ, 1985’te Ankara’da kurulmuş olup kendi endüstriyel yazılım ürünleri ve proje geliştirme doğrultusundaki hizmetlerini ulusal bir yazılım odağı olarak sürdürmektedir.
Bilişim AŞ, yüzlerce önemli kamu ve özel kuruluşlarının Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerini gerçekleştirmiştir. Sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını, proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını, yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlamış, çağdaş bir kuruluştur.

Haberdar olun.

Öner Bilişim yenilikleri ve iş çözümlerine ilişkin gelişmelerden haberdar olun.