16. İstanbul Bilişim Kongresi 29 Kasım 2022 Tarihinde Geçekleştirildi. - Öner Bilişim
Demo Talep Edin

16. İstanbul Bilişim Kongresi 29 Kasım 2022 Tarihinde Geçekleştirildi.

16. İstanbul Bilişim Kongresi bu yıl “Sürdürülebilir Teknolojiler Çağı, Kendi Kaynağını Üretebilen Toplum” temasıyla 29 Kasım 2022 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde yapıldı.

Öner Bilişim’in de ana sponsorları arasında yer aldığı kongrede açılış konuşmalarını; Kongre Yürütme Kurulu Başkanı Can Dağdelen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şirin Karadeniz, TBD İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Tiryakioğlu ile TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarının ardından özel oturumla devam eden panelde “Sürdürülebilir Teknolojilerin Çağı, Kendi Kaynağını Üretebilen Toplum” temasıyla Prof. Dr. M. Erdal Balaban moderatörlüğünde Öner Bilişim Kurucusu Cemal Kıvanç Öner, Bilişim AŞ Teknoloji ve ARGE Direktörü Ulaş Kula ve ESRİ Türkiye CEO’su Barış Uz konuşmalarını gerçekleşti.

Panelin devamında ise “Akıllı Şehirler İstanbul’un Teknoloji Vizyonu”, “Mars’ta Yaşamaya Hazır Mıyız?”, “Dijital Veri Bağımlısı Bir Dünya Nasıl Yönetilecek” , “Uzay 3.0 Ve Sürüdürürlebilirlik” , “Afet Bilişimi Ve Risk Yönetimi” , “Blokchain, Regülasyonlar, Açık Veri Ekonomisi Ve Güvenliği, Dünyadan Örnekler Ve Fırsatlar” , “Sosyal Medyaya Yön Verenler” panelleri gerçekleştirildi.

Haberdar olun.

Öner Bilişim yenilikleri ve iş çözümlerine ilişkin gelişmelerden haberdar olun.