5. İstanbul KOBİ’ler Ve Bilişim Kongresi 25-26 Mayıs 2022 Tarihlerinde Gerçekleştirildi - Öner Bilişim
Demo Talep Edin

5. İstanbul KOBİ’ler Ve Bilişim Kongresi 25-26 Mayıs 2022 Tarihlerinde Gerçekleştirildi

“Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” temasıyla Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 5. İstanbul KOBİ’ler Ve Bilişim Kongresi 25-26 Mayıs 2022 Tarihlerinde Gerçekleştirildi.

Öner Bilişim’in de ana sponsorları arasında yer aldığı kongrede açılış konuşmalarını, TBD İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Tiryakioğlu ile TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe gerçekleştirdi.

TBD İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Birden Siyahi sunumda başlayan kongrenin ilk gününde “Yeşil OSB’ler ve KOBİ’ler” paneli KOSGEB eski Başkanı ve Dünya Gazetesi Yazarı Hilmi Develi moderatörlüğünde; Dudullu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bahri Murat Önay, Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ile TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Deveci’nin katılımıyla gerçekleşti.

Kongrenin ikinci oturumu, ” KOBİ’lerin Gelişiminde Yazılımların Gücü “ adlı panel de TBD Onur Kurulu Üyesi İlker Tabak moderatörlüğünde Öner Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kıvanç Öner, Bilişim AŞ Teknoloji Direktörü Ulaş Kula, Bilig Opex Kurucu Ortağı Oğuz Özbek katılımıyla gerçekleşti.

İlk günün son oturumunda ise “Yeni Teknolojiler ve Yapıcı Etkileri Metaverse-Artırılmış Gerçeklik” panelinde TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut moderatörlüğünde, Nara Eğitim Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Karadayı , Virtual Event Maker Kurucu Ortağı Kerem Gençler, TBD İstanbul şubesi yönetim kurulu üyesi Av.Ceyda Cimilli Akaydın yer aldı.

Kongrenin ikinci gününde Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Gonca Telli’nin moderatörlüğünde; E-Ticarette Rekabetin Baş Aktörü : Girişimcilik “ paneli, İnspira7 Kurucu Ortağı Vecdi Çimen, İstanbul Ticaret Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Evrim İldem Develi, İnvento Danışmanlık ve Siber Güvenlik Hizmetleri Müdürü. M. Tolga Ertürk katılımıyla gerçekleşti.

5. İstanbul KOBİ’ler Ve Bilişim Kongresi son oturumu da Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi, Trafik ve Ulaşım Komisyonu Başkanı Ali Mesut Çelik moderatörlüğünde; 4pl Danışmanlık ve Lojistik Hizmetleri Genel Md. Tuncay Aydın, İETT Akıllı Ulaşım Sistemleri Şube Md. Naim Demirci, Parametre Projeler Koordinatörü Özlem Toprak katılımıyla tamamlandı.

Haberdar olun.

Öner Bilişim yenilikleri ve iş çözümlerine ilişkin gelişmelerden haberdar olun.